مجموعه یامیران در سال 1390 و با هدف ارائه محصولات غذایی متمایز و با کیفیت و برگزاری جشن ها، مراسم های رسمی و اداری و دورهمی های کوچک راه اندازی شد و پس از 9 سال فعالیت موفق، در راستای توسعه کسب و کار خود و ایجاد تجربه خرید آسان برای مشتریان خود، اقدام به راه اندازی سایت رسمی یامیران نمود. لذا شما عزیزان می توانید انواع فینگرفود سرد و گرم، دسر، سالاد، بسته های پذیرایی تک نفره، غذاهای نیمه آماده، انواع نوشیدنی، مزه و سینی مزه و هرآنچه برای برگزاری باشکوه رویدادهای خود به آن احتیاج دارید را به صورت آنلاین سفارش داده و درب منزل تحویل بگیرید.

همچنین ما آمادگی آن را داریم تا به عنوان  مجموعه ای قدرتمند و با سابقه درخشان در زمینه برگزاری مراسم ها، در رویدادهای شما عزیزان در کنارتان باشیم تا شما با خیالی آسوده و به بهترین شکل ممکن مراسم های خود را برگزار نمایید.

قابل ذکر است فلسفه نام گذاری مجموعه یامیران به اهداف تاسیس آن باز می­گردد؛ ما در یامیران از بدو تاسیس این مجموعه، با بلندپروازی و با تکیه بر تلاش، خلاقیت و حمایت شما عزیزان به دنبال گسترش بازار محصولات خود و راه یابی به بازارهای بین المللی بوده و هستیم.

در انتها ما برای آنکه بتوانیم برایتان بهترین باشیم، متناسب با تمامی ذائقه‌ها و سلیقه‌ها، منوی کاملی از غذا، فینگرفود، سالاد، دسر  و … را با طعم‌های منحصر به فرد و با کیفیتی در خور شأن و شخصیت شما ترتیب داده‌ایم و همواره در تلاش هستیم تا با ارتقاء سطح کیفی محصولات خود، به شعار سازمانیمان که “میزبان متفاوت باشید”  می باشد، رنگ واقعیت ببخشیم.