سوالات متداول

با ایجاد حساب کاربری می توانید:

 

  • در آینده سریع تر و ساده تر خرید کنید.
  • سوابق خرید، سفارش ها و دیگر فعالیت های خود را مدیریت کنید.
  • لیست علاقه مندی های خود را ایجاد کرده و تغییرات آنها را دنبال کنید.
  • در جریان فروش های ویژه و قیمت روز محصولات قرار بگیرید.

ثبت نام در سایت بسیار ساده و سریع است. برای این کار از قسمت بالای سایت، روی ثبت نام کلیک کرده و در صفحه باز شده، فرم ایجاد حساب کاربری را تکمیل نمایید.

بله. این قابلیت در سایت وجود دارد که شما به عنوان کاربر میهمان نیز از سایت خرید انجام دهید.

بله. برای فراهم کردن امنیت کامل شما، سیستم پرداخت توسط وب سایت بانک انجام می‌شود و ایجاد ارتباط با این سایت به شیوه امن می‌باشد، در سایر موارد نیز حداکثر تدابیر لازم برای حفظ امنیت خرید صورت پذیرفته است. همچنین اطلاعات مربوط به حساب بانکی یا شماره کارت شما ذخیره نمی گردد.

تمامی سفارش ها از طریق اتوموبیل های کرایه مورد اعتماد ما ارسال خواهند شد و ارسال توسط پیک موتوری امکان پذیر نمی باشد.

برای خرید از سایت، پس از انتخاب کالای موردنظر، آن را به سبد خرید اضافه و مراحل خرید اینترنتی را به ترتیب تکمیل نمایید. حتما در زمان ثبت سفارش، اطلاعات مربوط به هر محصول از نظر اندازه، طعم، مواد تشکیل دهنده و … را به دقت بررسی و اطمینان حاصل نمایید. در ادامه روز و زمان دریافت محصول را انتخاب و در انتها با پرداخت مبلغ مورد نظر، سفارش خود را ثبت نمایید. برای دریافت اطلاعات بیشتر از نحوه خرید محصولات، به قسمت راهنمای خرید سایت مراجعه فرمایید.

شما می توانید همه روزه در ساعات  9 الی 21 از طریق شماره 09900266126 با ما در ارتباط باشید.

سوالات متداول

در تمامی ساعات شبانه روز امکان ثبت سفارش از طریق سایت وجود دارد.

خیر، با توجه به اینکه خرید مواد اولیه به روز و بلافاصله بعد از سفارش شما صورت می گیرد، امکان لغو سفارش وجود ندارد. لذا در زمان سفارش نهایت دقت را بفرمایید.

خیر، پس از تایید نهایی سفارش و پرداخت مبلغ مربوطه، سفارش شما پردازش و در زمان مقرر ارسال خواهد شد.

خیر؛ هدف یامیران از فروش آنلاین محصولات این است که شما یک خرید آسان و لذت بخش را تجربه نمایید. چنانچه نیاز به مشاوره در خرید دارید، از طریق شماره های درج شده در قسمت تماس با ما، تماس حاصل فرمایید.

خیر؛ سفارش ها تنها زمانی ثبت و پردازش می شوند که وجو آن ها پرداخت شده باشد.

بله، چنانچه می خواهید سفارش مربوطه به آدرس دیگری غیر از آدرس شما ارسال شود، با ثبت آدرس مورد نظرتان در هنگام ثبت سفارش، کالای مربوطه به آدرس ذکرشده تحویل داده می شود. ( در هنگام ثبت سفارش گزینه  ارسال به آدرس دیگر وجود دارد که شما می توانید آدرس دیگری را به غیر از آدرس خودتان در آن قسمت وارد نمایید)

تمام تلاش ما این است که محصولات ارسالی عینا مطابق با تصاویر درج شده در سایت به دست مشتری برسد. اما چنانچه در ارسال محصول آسیبی به آن رسیده است از دریافت آن خوداری نمایید. وجه پرداخت شده طی 48 ساعت کاری به حساب معرفی شده مسترد خواهد شد.

اگر پرداخت به صورت آنلاین دچار اختلال شد و یا فاکتور پرداخت شده با مبلغ سفارش مغایرت داشت این موضوع را از طریق تماس تلفنی پیگیری نمایید تا هر چه سریعتر برای آن، اقدامات کافی و لازم انجام گیرد.