مقالات

پذیرایی رویداد و همایش به سبکی خاص

پذیرایی رویداد و همایش همیشه یکی از تصمیمات مهم در برگزاری هر رویدادی اعم از سمینار، همایش، کنفرانس و … بوده است. در کنار دیگر عوامل برگزاری هر رویدادی، نوع و نحوه پذیرایی در آن از اهمیت بالایی برخوردار است.
در مراسمات رسمی که ممکن است بین‌المللی باشد، مهمانان بسیاری با ملیت‌ها و طبیعتاً با سلایق و نظرهای متفاوت وجود دارند که همین مسئله، پذیرایی رویداد و همایش را مهم ساخته و لزوم توجه به آن را آشکار می‌سازد. پذیرایی رویداد و همایش نباید امری سطحی در نظر گرفت؛ به این دلیل که شرکت‌کنندگان در آن جدا از توجه به محل برگزاری، سخنرانان و بار علمی و فنی رویداد، به این مسئله نیز توجه بسیاری می‌کنند. از طرف دیگر پذیرایی شکیل و باکیفیت، باعث می‌شود خاطره ‌این رویداد تا مدت‌ها در اذهان شرکت‌کنندگان باقی بماند.

 

Event-Management-Holding-events

رویدادهای مختلفی روزانه در سطح شهر برگزار می‌شود. برگزاری رویداد و همایش و … هم می‌تواند از جنبه علمی و فنی برگزار و هم می‌تواند دلیل برند سازی یک مجموعه بین‌المللی باشد، به هر دلیلی که قصد برگزاری رویداد دارید، باید توجه خاصی به مسئله پذیرایی رویداد و همایش خود داشته باشید.
انتخاب پذیرایی مناسب می‌تواند انرژی مضاعفی به شرکت‌کنندگان برای ادامه رویداد دهد و مانع از خستگی آن‌ها شود؛ همچنین می‌تواند عامل مهمی برای ماندگاری همایش و خلق خاطره‌ای خوش برای عوامل اجرایی و مهمانان شود.

 

نکاتی مهم برای برگزاری و پذیرایی در رویداد

اولین نکته برای انتخاب نوع و نحوه پذیرایی رویداد و همایش، زمان و مکان برگزاری و مدت‌زمان آن است. اینکه در چه فصلی از سال و با چه نوع آب و هوایی و در چه لوکیشینی این رویداد برگزار می‌شود و چند ساعت و یا چند روز به طول می‌انجامد نکات بسیار مهمی است که باید حتماً به آن توجه شود.

اگر رویداد و مراسم شما به‌صورت رسمی از صبح زود آغاز و تا پایان روز به طول می‌انجامد، توجه به پنل همایش و درج زمانی مناسب جهت صرف صبحانه، میان وعده، ناهار و عصرانه بسیار مهم است.
شما باید تمام این بازه‌های زمانی را در نظر گرفته و پذیرایی مناسب آن را فراهم کنید. صرف صبحانه با نوشیدنی گرم می‌تواند آغازی دل‌نشین و مقوی برای شرکت‌کنندگان همایش باشد. میان وعده می‌تواند از انواع شیرینی‌ها، دسرهای شکلاتی، نوشیدنی‌های جذاب، سینی مزه هیجان‌انگیز و حتی فینگرفودهای سبک تشکیل شود.

وعده ناهار در پذیرایی رویداد و همایش یکی از مهم‌ترین و حتی می‌توان گفت از نظر شرکت‌کنندگان اصلی هیجان‌انگیزترین بخش آن رویداد باشد. شما با اندکی توجه و دقت می‌توانید بهترین و به‌یادماندنی‌ترین پذیرایی را داشته باشید.

فینگرفودهای جذاب، لذیذ و باکیفیت یامیران می‌تواند زینت‌بخش میز پذیرایی شما باشد! فینگرفودهای سرد و گرم با تنوع بالا می‌تواند بهترین انتخاب برای این‌گونه مراسم‌ها باشد، چون اکثراً این مراسم‌ها به‌صورت فشرده برگزار می‌شود و زمان پذیرایی در کوتاه‌ترین مدت ممکن انتخاب می‌شود. فینگرفود و سینی مزه یامیران جدا از هیجان‌انگیز بودن می‌تواند هم به عوامل اجرایی و هم شرکت‌کنندگان در این زمان کوتاه کمک کند و انرژی خوبی به آن‌ها دهد.

 

نکاتی مهم برای برگزاری و پذیرایی در رویداد

توجه به عصرانه و نوع پذیرایی آن نیز بسیار مهم است، چون ساعات پایانی مراسم در حال برگزاری است، خوراکی لذیذ و انرژی آور می‌تواند تحلیل انرژی مهمانان را جبران کند. انواع سینی‌های مزه خوشمزه و حتی فینگرفودهای سرد لذیذ می‌تواند انتخاب خوبی برای این زمان باشد. درهرصورت به این نکته توجه داشته باشید که پذیرایی رویداد و همایش از مهم‌ترین بخش‌های آن بوده و تأثیرات غیرقابل‌باوری بر مهمانان و موفقیت رویداد می‌گذارد.

یکی از نکات مثبت دیگر استفاده از فینگرفود و سینی مزه یامیران، جدا از مزه و کیفیت فوق‌العاده آن، رعایت اصول بهداشتی در چنین مراسمات رسمی و رویدادهای بین‌المللی است. مهمانان و شرکت‌کنندگان می‌توانند با خیالی آسوده از این فینگرفودهای لذیذ میل نموده و با آرامش، منتظر برگزاری بقیه رویداد باشند.

 

مجموعه یامیران آماده برگزاری انواع مراسم‌های شما

برگزاری رویداد و انواع مراسم‌های رسمی نیاز به تیمی حرفه‌ای و کاربلد دارد. توجه به ریزترین نکات و اقدامات حرفه‌ای می‌تواند رویداد و مراسم شما را به‌یادماندنی و خاطره‌انگیز سازد. پذیرایی رویداد و همایش از مهم‌ترین بخش‌های برگزاری چنین مراسماتی است که گروه یامیران با تیم خبره و متخصص توانایی برگزاری آن را به بهترین نحو ممکن دارند.
فینگرفودهای جذاب و لذیذ در کنار نوشیدنی‌های گوارا با دیزاین و چیدمانی شیک و منحصربه‌فرد می‌تواند پذیرایی شما را تکمیل‌تر سازد. توجه به پذیرایی رویداد و همایش و انتخاب بهترین‌ها می‌تواند باعث رضایت شرکت‌کنندگان و درنهایت موفقیت رویداد شود؛ بنابراین اهمیت این پذیرایی را نادیده نگرفته و با انتخابی صحیح تأثیر بسیار مثبت و ماندگاری بر افراد بگذارید.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهارده − دوازده =