مقالات

برگزاری مراسمی شیک و خاطره‌انگیز

برگزاری مراسم

پذیرایی مراسمات از دیرباز برای ما ایرانیان که در مهمان‌نوازی شهره خاص و عام هستیم دغدغه بوده که به بهترین نحو ممکن انجام پذیرد. برای ما ایرانیان فرقی نمی‌کند چه مهمانی داشته باشیم، از اقوام و دوستان نزدیک گرفته تا پذیرایی در یک مراسم خواستگاری! به عنوان میزبان به فکر هرچه بهتر برگزاری مراسم و مهمانی خود هستیم. یکی از مراسم‌های خانواده‌های ایرانی، جلسه خواستگاری است که قطعاً خانواده عروس در پی برگزاری یک پذیرایی شیک جلسه خواستگاری است که بتوانند در برخورد اول با مهمانان خود خاطره خوبی برای آن‌ها رقم بزنند.
پذیرایی شیک خواستگاری با کمک گرفتن از سینی مزه و فینگرفودهای جذاب و خوشمزه می‌تواند تکمیل شود. قطعاً شما به عنوان خانواده میزبان به فکر بهترین پذیرایی هستید و می‌توانید با کمک گرفتن از محصولات باکیفیت یامیران، پذیرایی خود را بسیار شیک و لوکس انجام داده و خیال خود را آسوده کنید.

 

برگزاری مراسم خواستگاری

برگزاری مراسم خواستگاری شیک و به‌یادماندنی

برگزاری و پذیرایی مراسم خواستگاری به‌صورت شیک و خاطره‌انگیز می‌تواند زمینه‌ساز یک آشنایی دل‌نشین برای هر دو خانواده باشد؛ بنابراین بهتر است از مدت‌ها قبل در مورد نحوه برگزاری آن فکر و بهترین تصمیم را بگیرید. ممکن است مراسم شما فقط با صرف عصرانه و یا برپایی شام و یا حتی در ساعات پس از صرف شام برگزار شود؛ هرکدام که مدنظر شما باشد، شما می‌توانید با استفاده و بهره‌گیری از سینی‌ مزه و فینگرفود های جذاب و هیجان‌انگیز یامیران، مهمانان خود را سورپرایز کرده و لحظات خوشی را رقم بزنید. میز پذیرایی شما می‌تواند با جذابیت بسیاری چیده شود و هر مهمان با هر سلیقه و نظری از خود پذیرایی کند.
در فکر نحوه پذیرایی‌های معمول و عادی نباشید! با اندکی خلاقیت و بازی با انواع رنگ و طمع‌های زیبا و خوشمزه می‌توانید مراسم‌های خود، ازجمله مراسم خواستگاری را بسیار متفاوت و شیک برگزار کنید و احساس رضایت دل‌نشینی داشته باشید.

سینی مزه تکمیل‌کننده میز پذیرایی مراسم شما

برگزاری یک مهمانی و مراسم رسمی در خانه مانند مراسم خواستگاری دغدغه و نگرانی‌های خاص خود را دارد، به‌گونه‌ای که میزبان از مدت‌ها قبل به فکر نحوه پذیرایی و چیدمان میز است. بااین‌وجود شما می‌توانید با کمک گرفتن از مجموعه یامیران، مراسم خود را با آرامش و بدون استرس برگزار کنید. پیشنهاد می‌کنیم اگر مراسم شما در ساعات عصر روز و قبل از وعده غذای اصلی برگزار می‌شود، از سینی‌های مزه فوق‌العاده یامیران انتخاب و در کنار انواع نوشیدنی خود سرو و مراسم خواستگاری شیکی داشته باشید.
این سینی‌های مزه و فینگرفودهای سرد دیزاین جذابی داشته و مطابق انواع سلیقه‌های غذایی با مواد اولیه تازه و باکیفیت تهیه و چیدمان شده‌اند. این عصرانه خوشمزه با قرارگیری در میزی جداگانه از دیگر اقلام پذیرایی، قطعاً نظرها را به سمت خود جذب و طرفداران خاص خود را پیدا خواهد کرد. مراسم خود را با همکاری مجموعه یامیران خاطره‌انگیز، شیک و خاص برگزار کنید.

اگر مهمانی شما به صرف شام است، پیشنهاد می‌کنیم در کنار غذای اصلی موردنظرتان از فینگرفودهای گرم و حتی سرد یامیران انتخاب و میز شام خود را کامل کنید. این فینگرفودها که با دقت بالایی تهیه و آماده‌شده است، می‌تواند به جذابیت میز شما و لذت مهمانان بیفزاید. سینی مخلوط برگر گوشت و مرغ، سینی مخلوط راتا، سینی‌های مینی پیتزا و مینی ساندویچ و … با چیدمانی زیبا می‌تواند زینت‌بخش میز پذیرایی شما باشد.
یکی از مزایای دیگر فینگرفودها و یا همان لقمه‌های کوچک و انگشتی، رعایت بهداشت است، هر فردی با توجه به سلیقه و طبع خود، فینگرفود خود را انتخاب و در ظرف خود سرو می‌کند، بدین گونه ظروف غذای کمتری به‌صورت دست‌خورده باقی‌مانده و از اسراف نیز جلوگیری می‌شود. مجموعه یامیران با در نظر گرفتن همه سلایق و نیازهای مراسم‌ها و مهمانی شما، سینی‌های مزه و فینگرفودهای فوق‌العاده‌ای را برای شما تهیه و در نظر گرفته است.

 

گروه حرفه‌ای یامیران، آماده برگزاری هر نوع مراسم

اگر در آینده‌ای نزدیک مراسمی خاص مانند پذیرایی از یک مهمان ویژه و یا خواستگاری رسمی در پیش رو دارید، استرس نداشته باشید! مجموعه یامیران با کادری حرفه‌ای آمادگی دارد که مراسم شما را به‌صورت عالی و با استفاده از ایده‌های خلاقانه و البته پذیرایی کامل، با نهایت دقت و سلیقه برگزار و خاطره‌ای خوش برای شما و مهمانان عزیزتان بسازد. گروه یامیران تمام تلاش خود را می‌کند که با رفع نگرانی و دغدغه شما، مراسم شما را هرچه باشکوه برگزار و به یاد ماندنی سازد.

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج × 1 =