مقالات

فینگرفود برای تولد بزرگسال

پدیرایی تولد

فینگر فود برای تولد بزرگسال یکی از الزامات جشن تولد است. در هر مهمانی مجموعه ای از پیش غذا ها و فینگرفودها تهیه می شود که خوردن آن راحت و آسان و مورد پسند همه افراد است و نیازی به استفاده از قاشق و  چنگال نیست ولی درست کردن آن خیلی مشکل و زمان بر است. این فینگرفودها سبک و کم حجم هستند و در مهمانی ها برای بزرگترها و بچه ها بسیار خاص و هیجان انگیز و حتی برای کسانی که رژیم لاغری دارند بسیار مفید است. فینگر فود برای تولد بزرگسال غذای ساده و سبک و لقمه ای و کوچک و خوش خوراک هستند که برای تولد و مهمانی ها مناسب هستند و به راحتی می توانید آن را میل کنید. امروزه در تولد به جای درست کردن غذاهایی که زمان زیادی می برد از فینگر فود استفاده می کنند بعضی از فینگرفودها به صورت لقمه ای و بعضی با خلال دندان تزیین شده اند و انواع مختلفی دارند که با توجه به سلیقه و ذائقه فرد می توان آن را در منزل تهیه کرد و خیلی راحت می توانید از مهمانانتان پذیرایی کنید و میزشان را متفاوت بچینید یا سفره هایتان را با این فینگرفودهای خوشمزه و فوری جذاب کنید.این غذای کوچک و کم حجم با ظاهری ساده و طعم عالی، لذت غذا خوردن را چندین برابر می کند و همزمان می توانید طعم چند غذا را مزه کنید.از این غذا علاوه بر جشن تولد و مهمانی ها برای سمینارها و کنفرانس ها مناسب است و در کنار شیرینی و کیک مورد استفاده قرار می گیرد.

 

پذیرایی پک فینگرفود

بهترین روز زندگی هر انسانی، روز تولد اوست و می توانید فینگرفود برای تولد بزرگسال را با توجه به تم تولد هماهنگ کنید و با توجه به چنین سلیقه ای، تولد را هیجان انگیزتر کنید و  فینگرفود را با توجه به سلیقه مهمانتان تهیه کنید. اگر مهمانتان برای صرف عصرانه به تولد دعوت شده است می توانید از فینگرفود میوه ای استفاده کنید.

اگر مهمانتان طرفدار غذای گرم است می توانید از فینگرفودهای گرم مثل پیراشکی گوشت و یا میگو سوخاری سفارش دهید و اگر طرفدار غذای سرد است می توان از فینگرفود رولت کالباس برای پذیرایی سفارش داد.

فینگرفود غذایی است که شاید در مهمانی ها و تولد، بارها امتحان کرده اید و غذای پرطرفدار برای بزرگسالان و کودکان در جشن ها و دورهمی ها است.از این رو بعد از سفارش کیک و تم تولد، نوبت به سفارش فینگرفود می رسد که می توان آن را با توجه به ذائقه مهمانان و یا با توجه به تم تولد هماهنگ کرد و بعضی اوقات توسط خود فرد درست می شود و یا با سفارش فینگرفود طی مدت زمان کوتاه به درب منزل تحویل داده می شود.

بهترین تم تولد برای هر شخص، با توجه به جنس و سن آن مشخص می شود و امروزه برای هر رده سنی، تولذ برگزار می شود که با انتخاب تم تولد و مطابقت وسایل تولد با طرح و رنگ خاص و نوشیدنی و خوراکی ها، فضا را جذاب تر کنیم. تم تولد برای افراد بزرگسال سخت تر می شود و نمی توان از هر رنگی برای تم تولد استفاده کرد ولی بیشتر از رنگ های خنثی و سرد و گرم برای زیبا شدن استفاده می شود. و فینگر فود برای تولد بزرگسال  با کودکان متفاوت است

پذیرایی مجالس شب یلدا 

از مهم ترین بخش های یک عروسی یا تولد، قسمت خدمات پذیرایی و تشریفات است یعنی برگزاری صفر تا صد مجلس توسط این موسسات انجام می شود. حتما باید این نکته را توجه داشته باشید که خدمات پذیرایی و تشریفات با توجه به سلیقه صاحب مجلس است و آن موسسه بهترین گزینه را با ارائه پکیج مناسب به شما پیشنهاد می کند و حتما این نکته را توجه داشته باشید که اکثر اوقات با انتخاب پکیج ارزان قیمت در نهایت باعث نارضایتی مشتری می شود و حتما دنبال خدمات پذیرایی و تشریفاتی باشید که با بهترین قیمت، بهترین خدمات را به شما ارائه دهد. از کارهایی که خدمات پذیرایی و تشریفات انجام می دهد تهیه فینگر فود برای تولد بزرگسال و یا کودکان، همراهی مهمانان به محل برگزاری مجلس، پذیرایی از مهمانان در طول مراسم  و توجه به درخواست های مهمانان می باشد. و کادر خدماتی باید آمادگی خرید میوه و شیرینی و فینگرفود را داشته باشند تا جشن و تولدتان با شکوه برگزار شود.

 

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هشت − 6 =