مقالات

فینگرفود سیخی

fingerfoods-sm

فینگرفودها یا همان لقمه‌های انگشتی که این روزها از محبوبیت زیادی برخوردار هستند، دنیای متنوع و رنگارنگی دارند که می‌توانند با تنوع خود، انواع مهمانی‌ها و مراسم‌ها را جذاب‌تر و به‌یادماندنی‌تر کنند. یکی از انواع بامزه و دوست‌داشتنی فینگرفودها، نوع فینگرفود سیخی است که دیزاین جالبی داشته و می‌تواند سینی مزه و میز پذیرایی را هیجان‌انگیزتر سازد. به شما پیشنهاد می‌کنیم حتماً در هنگام خرید فینگرفود و سینی مزه، فینگرفود سیخی که گزینه‌ای جذاب برای همه مهمانان مخصوصاً کودکان است را فراموش نکنید!

سینی مزه فینگرفود می‌تواند تنوع بالایی داشته باشد و نوعی چیدمان شود که در یک سینی، انواع مختلفی از فینگرفودهای خوشمزه در آن قرار بگیرد. بدین‌صورت همه مهمانان و اعضای خانواده با سلیقه‌های غذایی مختلف می‌توانند از این لقمه‌های کوچک جذاب و خوشمزه هم‌زمان لذت ببرند.

 

چرا فینگرفود سیخی؟

یکی از مزیت‌های اصلی سرو فینگرفودها، رعایت نکات بهداشتی است. این لقمه‌های خوشمزه به دلیل اینکه کوچک و به عبارتی انگشتی هستند، سرو آسانی دارند و افراد به راحتی آن‌ها را مصرف می‌کنند؛ به خصوص در مهمانی‌ها، جشن‌های تولد و مراسم‌های اداری و رسمی! فینگرفود سیخی از آن نوع فینگرفودهایی است که سرو و خوردن آن حتی نیازی به کارد و چنگال نداشته و افرادی که به رعایت نکات بهداشتی بسیار حساس هستند، می‌توانند از این نوع فینگرفود استفاده کنند. به‌طورکلی استفاده از فینگرفود و سینی مزه در دورهمی‌ها و انواع جشن‌ها مزایای بسیاری دارد.

شما می‌توانید با انتخاب حتی یک سینی مزه، حال و هوای خاصی به میز پذیرایی و نحوه چیدمان خود دهید؛ بنابراین استفاده از دنیای رنگی و هیجان‌انگیز فینگرفودها را برای مراسم خود فراموش نکنید!

فینگرفود سیخی
انواع فینگرفود سیخی یامیران

تیم یامیران همواره در پی تکمیل منوی محصولات غذایی خود است که بتواند درنهایت رضایت خاطر همه مخاطبان عزیز خود را فراهم کند. در میان انواع مختلف فینگرفودها، فینگرفود سیخی نیز وجود دارد که شما می‌توانید هم به تنهایی در کنار دیگر فینگرفودها سفارش و خودتان در منزل در ظرف موردنظرتان چیده و دیزاین کنید، هم می‌توانید از این فینگرفودهای دوست‌داشتنی که در کنار چندین مدل دیگر، یک سینی زیبا و جذاب را تشکیل داده‌اند سفارش دهید. در ادامه این مطلب چند مورد از فینگرفود سیخی سایت یامیران را به شما معرفی می‌کنیم.

 

– سیخ سوسیس و پنیر

این سیخ هیجان‌انگیز یکی از پرطرفدارترین فینگرفودهای سیخی سایت یامیران است که در کنار سرو آسان، جذابیت بصری بالایی داشته و طعم‌های خوشمزه‌ای را کنار هم قرار داده است.

سیخ مزه سوسیس و پنیر، از ترکیب سوسیس انگشتی، پنیر، زیتون و گوجه گیلاسی تشکیل شده است که همگی از درجه کیفیتی بالایی برخوردار بوده و تازه هستند. این فینگرفود سیخی جذاب، از محبوبیت بالایی در بین کودکان نیز برخوردار است. نحوه سفارش و خرید سیخ سوسیس و پنیر به صورت پک‌های ده عددی است که شما می‌توانید با توجه به تعداد مهمانان و نیاز خود از این فینگرفود خوشمزه سفارش و در بسته‌بندی بهداشتی تحویل بگیرید.

sausage-and-cheese-skewers

– سیخ ژامبون و پنیر

ژامبون همیشه طرفداران خود را داشته است و از محصولات پروتئینی محبوب به شمار می‌آید. استفاده از ژامبون باکیفیت در فینگرفودها به همراه پنیر ترکیبی جذاب و خوشمزه را می‌سازد که هم ظاهری زیبا و هم طعمی هیجان‌انگیز دارد.

سیخ ژامبون و پنیر یامیران در کنار زیتون، درمجموع فینگرفود سیخی لذیذی را شکل داده است. نحوه سفارش و خرید سیخ ژامبون و پنیر به صورت پک‌های ده عددی است که شما می‌توانید با توجه به تعداد مهمانان و نیاز خود از این فینگرفود خوشمزه سفارش و در بسته‌بندی بهداشتی تحویل بگیرید.

 

ham-and-cheese-skewer

– سیخ سوسیس و سیب‌زمینی

ترکیب سوسیس و سیب‌زمینی همواره ترکیب خوشمزه و لذیذی بوده و محبوبیت زیادی هم بین کودکان و هم بزرگ‌سالان دارد. این فینگرفود سیخی ترکیب کاملی متشکل از کربوهیدرات و پروتئین است و در عین خوشمزه بودن، مقوی و مفید نیز می‌باشد.

سیخ سوسیس و سیب‌زمینی یامیران از ترکیب سوسیس انگشتی، گوجه گیلاسی و سیب‌زمینی لقمه‌ای تهیه شده است که همگی از درجه کیفیتی بالایی برخوردار بوده و تازه هستند. نحوه سفارش و خرید این فینگرفود دوست‌داشتنی به صورت پک‌های ده عددی است که شما می‌توانید با توجه به تعداد مهمانان و نیاز خود از این فینگرفود خوشمزه سفارش و در بسته‌بندی بهداشتی تحویل بگیرید.

 

sausage-skewers-and-potatoes

– سیخ زیتون و پنیر

همواره در جمع‌های خانوادگی و دوستانه افرادی هستند که تمایل بیشتری به محصولات گیاهی دارند و یا به دنبال غذاهای سبک‌تر هستند.

سیخ زیتون و پنیر یامیران که از گوجه گیلاسی نیز در ترکیب آن استفاده شده است، یک فینگرفود سیخی خوشمزه و سبکی است که می‌تواند یک چاشنی و مزه لذیذ در کنار غذاهای شما باشد. نحوه سفارش و خرید این فینگرفود زیبا به صورت پک‌های ده عددی است که شما می‌توانید با توجه به تعداد مهمانان و نیاز خود از این فینگرفود خوشمزه سفارش و در بسته‌بندی بهداشتی تحویل بگیرید.

 

cheese-and-tomato-skewer-pack

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

19 − پانزده =