مقالات

مهمانی شب یلدا را چگونه برگزار کنیم

یلدا

در مهمانی شب یلدا طبق آداب و رسومی که از نیاکان برای ما به یادگار مانده با سفارش فینگرفود ، سینی مزه و برگزاری مراسم جشن ، شبی به یادماندنی را تجربه می کنیم.

از مهم ‌ترین رسوم مهمانی شب یلدا چشیدن طعم‌ های متنوعی از انواع میوه‌ ها، مغزی جات، آجیل و خشکبار، سبزیجاتی مانند لبو و شلغم، تنقلات و غذاهای فست فودی و غیر فست فودی می‌باشد. همه افراد فامیل و دوستان در این شب به دور سفره ‌ای که به طرز وسوسه‌ برانگیزی با انواع مواد غذایی و تنقلات رنگارنگ تزیین‌ شده می‌نشینند و با هم در حین گپ و گفتی گرم و صمیمی مراسم این شب را مانند حافظ خوانی، نقل داستان‌هایی از قدیم توسط بزرگترها و برگزاری مسابقات پرشور و هیجان به سرانجام می رسد.

 

یلدا

خاطره‌ به یادماندنی در بلندترین شب سال

سوروسات شب یلدا زمانی فوق ‌العاده می‌تواند باشد که میزبان نیز مانند بقیه مهمان‌ ها در این شب زیبا از این دور همی، کمال لذت را ببرد. تدارک آن همه غذا و تنقلات و تزئین سفره مخصوص شب یلدا از سری کارهایی است که علاوه بر زحمت زیاد و خستگی‌ هایش برای میزبان بسیار زمانبر نیز می‌باشد. اما خوشبختانه امروزه با سفارش آنلاین انواع غذاها و سالاد میوه و سینی مزه با طعم و مدل‌های متنوع و همچنین سفارش آنلاین انواع فینگر فود از همه مهم تر با انتخاب آزاد برای چیدمان مخصوص تمام دغدغه های ناشی از شب یلدا را با هر تعداد مهمان، تبدیل به یک ‌شب رویایی همراه با لذت و شور و هیجان می‌کند.

برای سفارش پذیرایی شب یلدا با یامیران تماس بگیرید تا خوراکی ها و غذاهای بسیار خوشمزه و لذیذ را برای شما تدارک ببینیم

با سفارش سینی مزه سفره شب یلدای خود را رنگارنگ کنید

یکی از ویژگی‌های اصلی مهمانی شب یلدا داشتن تنوع مواد غذایی، آجیل و میوه در سر میز شب یلدا می‌باشد. اغلب میزبان اگر بخواهد به‌ صورت تکی‌ هر کدام از مواد خوراکی را تهیه کند علاوه بر زمانبر بودن، هزینه بالایی را نیز متقبل می شود. پیشنهاد ما به شما برای داشتن یک مهمانی فوق ‌العاده در شب یلدا، استفاده از سینی مزه می‌باشد. تنوع سینی مزه و همچنین چینش زیبای آجیل و انواع تنقلات در کنار هم ‌سفره شمارا جذاب و تحسین برانگیز تر می‌کند.
سینی مزه انواع مختلفی دارد مانند: سینی مزه انواع آجیل و خشکبار مانند بادام، انجیر جعبه مزه تنقلات و سینی سبزیجات، زیتون و شات میوه شب یلدا که همراه غذای اصلی سرو می شود. از امتیازات اصلی سفارش سینی مزه استفاده کمتر از بشقاب و چنگال و قاشق است. همچنین دیگر لازم نیست زمانی را به شستن ظرف‌ ها پس از پایان مهمانی اختصاص دهیم و یا دغدغه تعداد لوازم پذیرایی را برای پذیرایی از مهمانان داشته باشیم.
به ‌اندازه بودن مواد غذایی سینی مزه علاوه بر کاهش هزینه‌های اضافی از اصراف و خراب شدن مواد غذایی بعد از مهمانی نیز جلوگیری می‌کند.

 

پذیرایی مجالس شب یلدا

با سفارش انواع فینگر فود مهمانی شب یلدایتان را هیجانی کنید

در شب یلدا یکی از جذاب‌ترین بخش های مهمانی دیدن سینی فینگرد فود روی میز شب یلدا می‌باشد. فینگرفود می‌تواند در دورهمی های کوچکی که به ‌عنوان مهمانی یلدا برگزار می‌شود با توجه به خوشمزگی و طعم بی‌ نظیرش زیبای سفره‌ را دو چندان کند. معمولاً تهیه فینگرفود در خانه بسیار زمانبر و هزینه‌ بر می ‌باشد و معمولاً تمیز کاری بعد از تهیه فینگر فودها و چیدمان آن‌ ها در ظروف مخصوص بسیار سخت است و نیاز به مهارت خاص خود دارد. اما با سفارش فینگر فود با ابعاد متفاوت می ‌توان از این حجم خستگی رهایی یافت و لذت گرفتن مهمانی را برای خود راحت‌ تر کرد.
سینی فینگر فود دارای تنوع بسیاری است که با توجه به انتخاب میزبان که متناسب با سلیقه و سن مهمان قابل سفارش است متفاوت می باشد. در سینی فینگر فود انواع مینی ساندویچ‌ها، رول‌های اسپرینگ، سینی های پیشنهادی، فینگر فود با طعم سبزیجات و فینگر فود انگشتی که برای خوردن آن‌ها معمولاً دیگر نیاز به قاشق و چنگال و ظرف نمی‌باشد وجود دارد و مهمانان به‌ راحتی و بدون سرو کردن می‌توان هر آنچه را که دوست دارند امتحان نمایند.
سفارش سینی فینگر فود باعث می‌شود برگزاری مهمانی را برای شما کم ‌هزینه ‌تر و راحت ‌تر کند و برای مهمانان شما مخصوصاً جوانان و کودکان هیجان انگیز باشد. سینی فینگر فود می‌تواند اغلب برای هر گروه از مهمانانی که رژیم غذایی یا هر گونه محدودیت غذایی دارند یا به خاطر سن بالا نمی‌توانند مقدار زیادی غذا میل کنند سفارش فوق ‌العاده‌ ای باشد.
سفارش سینی فینگر فود در مهمانی شب یلدا می‌تواند مجلس شما را لوکس‌ و لذت این شب را در خاطر مهمانان به ‌یادماندنی‌ کند.

 

مهمانی شب یلدا با سفارش غذاهای اصیل و سنتی ایران

چشیدن طعم‌های متنوعی از انواع آجیل‌ها و تنقلات و میوه‌ها و فینگر فودها باعث می‌شود لذت مهمانی شب یلدا برای تمام افراد با هر سن سالی گرفته از کودکان تا جوانان و افراد بزرگ فامیل تبدیل به خاطره‌ ای فراموش ‌نشدنی شود. یکی از سفارش‌هایی که این مهمانی را اصیل جلوه می دهد. خوردن غذاهای سنتی در انتهای این شب بعد از کلی خنده و شادی و بازی می‌باشد. سفارش غذاهایی مانند انواع ته‌چین، انواع خورشت‌ها مانند خورشت فسنجان، قیمه بادمجان، کرفس، با انواع پلوها مانند باقالی‌پلو، مرصع‌پلو، زرشک‌پلو و یا حتی چلو ساده می‌باشد سفارش آنلاین یک شام فوق‌العاده می‌تواند به میزبان آرامشی طولانی از جنس شب یلدایی که بلندای آن توانسته گرمی و صمیمیت دل‌ها را به هم نزدیک‌تر کند بدهد.

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج × یک =