مقالات

چگونه پذیرایی مراسم افطاری خود را به بهترین شکل انجام دهیم؟

رمضان

ماه مبارک رمضان یکی از مهمترین ماه‌های قمری برای مسلمانان است. ادای فریضه روزه در این ماه در بین تمامی مسلمین رواج دارد. در کشورهای مسلمان، فرهنگ‌های زیبایی برای رمضان به‌وجود آمده است. پذیرایی مراسم افطاری از جمله مراسم‌های ارزشمند ماه مبارک رمضان در ایران است.
در پذیرایی ماه رمضان، افراد سعی می‌کنند تا با دعوت از دوستان و آشنایان و افطاری دادن، در ثواب روزه‌داری آن‌ها شریک شوند.

نحوه برگزاری  مراسم افطاری

در پذیرایی مراسم افطاری معمولاً از مواد شیرین و انرژی‌بخش هم‌چون خرما، زولبیا و بامیه در کنار پنیر و سبزی استفاده می‌شود. همچنین غذاهایی نظیر حلیم، کوکو سبزی یا کتلت نیز طرفداران خاص خود را دارند.
در سالیان اخیر با توجه به کوچک بودن فضاهای زندگی و آپارتمان‌نشینی، تهیه مراسم افطاری در منزل کمی مشکل شده است. خوشبختانه این امکان توسط یامیران فراهم شده است تا بتوان با استفاده از بسته‌های افطاری آماده به سراغ پذیرایی از مهمانان ماه رمضان رفت.

 

رمضان

 

پک افطاری در کجا قابل استفاده است؟

پک افطاری را می‌توان در انواع مراسم افطاری استفاده کرد. بسته‌های افطاری در منازل، ادارات، مساجد، شرکت‌ها، رستوران‌ها، باغ‌سراها و… قابل استفاده هستند. این بسته‌ها را می‌توان برای هر تعداد مهمانی که دارید سفارش دهید و درب منزل یا محل کار تحویل بگیرید. با کمک بسته‌های آماده، برگزاری مراسم افطاری کار چندان سختی نخواهد بود.

مزایای خرید پک افطاری

پذیرایی مراسم افطاری با استفاده از پک‌های آماده مزایایی را به همراه می‌آورد:
1. تهیه سریع غذای مورد نظر؛
2. عدم نیاز به پخت و پز در منزل توسط افراد روزه‌دار؛
3. بسته‌بندی پک افطاری به صورت استاندارد و کاملا بهداشتی؛
4. صرفه‌جویی در زمان و هزینه‌های مهمانی؛
5. ارسال به‌موقع پک‌های افطاری به درب منزل یا محل کار؛
6. نبود بوی غذا و سرخ‌کردنی در فضای منزل و پذیرایی؛
7. تازه و گرم بودن مواد غذایی در بسته‌های افطاری آماده.

معرفی انواع پک افطاری

برای پذیرایی مراسم افطاری و شریک شدن در ثواب افطاری دادن به روزه‌داران، می‌توان به تهیه انواع بسته‌های افطاری آماده پرداخت. تنوع در پک‌های افطاری موجب می‌شود تا میزبان دغدغه‌ای برای پذیرایی از مهمانان خود نداشته باشد.

آشنایی با پک پذیرایی تک نفره حلیم

حلیم از جمله غذاهای مقوی و پر انرژی است که با گوشت و گندم پخته می‌شود. بنابراین استفاده از آن در افطارهای ماه مبارک رمضان می‌تواند انرژی لازم را به بدن روزه‌داران برساند. در پک پذیرایی حلیم یامیران، حلیم با کیفیت در کنار نان، پنیر، گردو و خرما در یک بسته‌بندی شیک با ظروف استاندارد به مشتریان عرضه خواهد شد.
پک حلیم برای پذیرایی مراسم افطاری یک غذای مناسب و با کیفیت است.

 

حلیم

پک پذیرایی مراسم افطاری، کتلت تک نفره

بسیاری از روزه‌داران ترجیح می‌دهند تا در هنگام افطاری به صرف غذا به همراه نان بپردازند. کتلت از جمله غذاهای مناسب برای پذیرایی مراسم افطاری است. در پک پذیرایی کتلت یامیران علاوه‌بر نان، پنیر و سبزی به همراه خرما و زولبیا و بامیه نیز عرضه می‌شود. این پک برای مراسم افطاری در ادارات و شرکت‌ها نیز بسیار مناسب است.

 

کتلک

پک پذیرایی تک نفره کوکوی سبزی

در بین غذاهای افطاری، کوکوی سبزی از جمله غذاهایی است که طرفداران خاص خود را دارد. تهیه این غذا در فصل بهار با سبزی تازه؛ طعم و مزه‌ای متفاوت به آن می‌بخشد. در پک پذیرایی کوکو سبزی یامیران، که برای پذیرایی مراسم افطاری می‌توان از آن استفاده کرد، علاوه‌بر برش‌هایی از کوکوی سبزی، نان، پنیر، گردو ،خرما، زولبیا و بامیه به همراه خیارشور و گوجه‌فرنگی نیز قرار داده شده است.

کوکو سبزی

 

پذیرایی مراسم افطاری خود را ساده و باکیفیت برگزار کنید!

برگزاری مراسم افطاری با استفاده از پک‌های آماده یک ضیافت ساده را برای شما و مهمانان‌تان را رقم خواهد زد. البته این سادگی ارزش بسیاری خواهد داشت، زیرا شما خاطرتان جمع است که یک غذای با کیفیت و مطمئن را در اختیار مهمانان خود قرار داده‌اید.
یکی از ویژگی‌های پذیرایی مراسم افطاری با پک‌های آماده یامیران این است که شما می‌توانید با تهیه انواع خرید پک افطاری، تنوعی از غذاها را در سر میز افطار خود در اختیار مهمانان قرار دهید.

سخن پایانی

پذیرایی مراسم افطاری در نزد ما ایرانیان اهمیت دارد. از دیرباز تکریم مهمانان بخشی از فرهنگ ما بوده است. مهمانان رمضان نیز از احترام بیشتری برخوردار هستند. با خرید انواع پک‌های افطاری می‌توان با خاطری آسوده به پذیرایی از میهمانان ضیافت‌الله پرداخت.

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

10 − 5 =