مقالات

پذیرایی عید نوروز

پذیرایی نوروز

غذاهای فانتزی شکل برای مراسم های ویژه یا ایام تعطیل سال نو ومخصوصا برای تولد ها مناسب است. بنابراین فینگرفود بهترین انتخاب برای پذیرایی از مهمانان می باشد. عید نوروز به عنوان باستانی ترین عید در تاریخ مردم ایران شناخته می شود و از اصیل ترین رسوم های بنیانی این ایام دید و بازدی های نوروزی و برگزاری مهمانی های پرشور و پذیرایی عید نوروز می باشد.
در میان تمام رسم و رسوم های عید نوروز، قدیمی ترین سنتی که از دوران باستان تا به اکنون در بین تمام اعیاد به عنوان محبوب ترین روش ها برای معاشرت با دیگران شناخته شده است، برپایی سنت زیبای دید و بازدید می باشد. این رسم نمادی از رفتن هر گونه غم و تنهایی از خانه میزبان و آوردن هم دلی و صمیمیت در بین افراد می باشد. ایرانیان نیز که از دیرباز مهمان داری شان زبان زد خاص و عام بوده است با پذیرایی نوروز که در هر شهر آداب خاص خود را دارد، مراسم عید نوروز را با این شیوه به نمایش می گذارند.

 

پذیرایی نوروز

دغدغه های عید و پذیرایی در ایام نوروز

عید نوروز بهانه ای برای جمع شدن دوباره افراد در کنار یکدیگر، گفتن و خندیدن و تجربه لحظاتی ناب از جنس زیستن است که به همراه پذیرایی عید نوروز دو چندان می شود. از دغدغه های دوست داشتنی این ایام انتخاب انواع غذاها، سینی مزه و حتی دسرهایی می باشد که علاوه بر تامین سلیقه مهمانانمان، چیدمان زیبایی را به عنوان سفره پذیرایی عید نوروز به ما هدیه می دهد. تمام خانم های کدبانوی ایرانی به عنوان یک میزبان اصیل در این ایام برای سنگ تمام گذاشتن پذیرایی از مهمان عزیز و دوست داشتنی شان سعی می کنند چند نوع تنقلات و مغزیجات تهیه کنند و در ادامه برای چیدمان شام هم از طعم بی نظیر غذاهای سنتی و هم با احترام به سلیقه جوانان از غذاهای فست فودی و دسر نیز استفاده نمایند. اما شلوغی ها و دغدغه های جذاب دم عید و رفت و آمد بالا و تهیه تمام این موارد لذت گرفتن مهمانی و مراسم عید را به طرز شگرفی کم می کند.

ما در یامیران تمام سفارشات را در ایام عید پذیرا هستیم و بهترین نوع غذاها را تقدیم شما عزیزان می نماییم تا با خیالی آسوده از اقوام و دوستان در منزل پذیرایی نمایید.

 

پذیرایی همایش
فینگرفود طعم دهنده ای رویایی در پذیرایی نوروز

لذت بودن در کنار دوستان و وجود جمعی شاد و حضور جوانان و تدارک بازی های دست جمعی در مهمانی های ایام نوروز گذر زمان را چنان سرعت می بخشد که گاهی فقط این احساس گرسنگی است که شما را متوجه گذران زمان و تهیه غذا برای مهمانان می کند. خوشمزه ترین انتخاب ها در پذیرایی عید نوروز برای تمام مهمانان به خصوص تیپ جوان سفارش دسر و فینگرفود می باشد که با چشیدن طعم آن متوجه تفاوت بی نظیر غذاها می شوید.

fingerfoods-smسفارش سینی مزه خوشمزه ترین پذیرایی عید

از سرگرم کننده ترین خوراکی هایی که در رسوم باستانی ما به عنوان یکی از اقلامی که باید در پذیرایی نوروز حضور داشته باشد اجیل و تنقلات می باشند که موجب چشید لذت بیشتری برای تازه کردن دیدارهای نوروزی می شود. اما برای تهیه انواع اجیل و مغزیجات نه تنها باید وقت زیادی را به آنها اختصاص داد، بلکه هزینه هایی همچون هزینه های رفت و امد نیز به آن اضافه می شود. سفارش سینی مزه با چیدمان زیبایی از انواع آجیل و مغزیجات مخصوص پذیرایی عید و همچنین متناسب با سلایق مهمانان و افراد خانوده، سوپرازی عالی برای این ایام می باشد. از مزیت های سفارش سینی مزه در مهمانی ها و دورهمی هایمان پذیرایی راحت با حداقل رفت و آمد است.

سینی مزه فینگر فود
پرشورترین مهمانی و پذیرایی عید نوروز

از زیباترین و مجلل ترین مهمانی ها که در ایام نوروز حس هیجان را در ما بیشتر زنده می کند مهمانی خاص و لاکچری بزرگان فامیل همچون مادر بزرگ و پدربزرگ ها وعموها و دایی ها برای دورهم جمع کردن کل فامیل دور و نزدیک مان است و مهم ترین قسمت هایی که سهم به سزایی در افزایش میزان هیجان جوانان و حتی کودکان برای حضور در چینن مراسم هایی دارد، پذیرایی منحصر به فرد عید نوروز و چشیدن انواع مزه ها با سینی مزه و وجود دسر های خوشمزه در آن می باشد. چیدمان غذاها و خوردنی های متنوع روی میز موجب حک شدن خاطره ای به یاد ماندنی برای سالها ی طولانی در ذهن همه مهمانان به خصوص کودکان و تداوم این رسوم باستانی می شود.

طعم متفاوت غذاها را با یامیران امتحان کنید و با سفارش از سایت به موقع غذایی سالم و تازه را تحویل بگیرید.

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پانزده − دوازده =