مقالات

تزیین میز ولنتاین با خوراکی های متنوع

تزیین میز ولنتاین

روز ولنتاین با تمام شور و هیجانی که با خود می آورد مانند تزیین میز ولنتاین ، سفارش سینی مزه و خرید کادوهای جذاب، بهانه ای برای ابراز عشق خود به طرف مقابلمان است.این نکته یادمان باشد وجودمان سرشار از عشق است و شرطی که این روز با خود به همراه دارد این است که حتما دو شخص با خصوصیاتی ویژه تر در کنار هم باشند شرط اصلی ورود به روز رویایی عاشق بودن است که می توانیم عشق خود را به یکدیگر نشان دهیم.

تزیین میز ولنتاین خود را به صورت آنلاین تدارک ببینید

همه ی ما می دانیم که رسم و مرام عشق در ناگهانی جلوه کردنش است. یعنی دقیقاً همان جایی که ما اعلام می کنیم ما همان آدم معمولی همیشگی هستیم اما ناگهان با سوپرایز کردن او پرده ی کتمان را از قلب خود کنار می زنیم خلوص عشق خود و تب و تاب مان را برای لحظه ای در کنار او بودن به نمایش می گذاریم. یکی از مهم ترین دغدغه هایی که وجود دارد تدارک خوراکی های ولنتاین است که بتواند تمام آنچه را که از میز ولنتاین می خواهیم را فراهم کند.

در شب ولنتاین رستوران ها و کافه های خاص تدارکات ویژه ای و متنوعی را برای سفارش میز ولنتاین طبق سلیقه ی شما در نظر می گیرند که می توانید با انتخاب آن‌ها با خیال راحت برای خودتان زمان بخرید و به راحتی بقیه کارهایی که دوست دارید برای روز ولنتاین انجام شود را سرانجام برسانید.

 

تزیین میز ولنتاین

فضای رومانتیک با سفارش سینی ولنتاین یامیران

یکی از امتیازاتی که به تزیین میز ولنتاین شما کمک ویژه ای کرده و وجود آن باعث صمیمیت و گرمی بیشتری بین شما و معشوقتان می شود انتخاب و سفارش انواع غذاها و نوشیدنی ها و دسر ها برای آن شب است داشتن چیدمان زیبایی از گل های سرخی که نماد عشق را در خود نهفته و انتخاب شمع به نشانه آنکه در کنار عشق خود می توان هر تاریکی را به روشنایی گرمابخش تبدیل کرد به همراه سفارش سینی ولنتاین که شامل 12 عدد چیکن بال، 14 عدد کرپ ژامبون، 7 عدد کرانچ اسفناج و 7 عدد راتای مرغ می باشد و درون جعبه ای قرار دارد که به دور آن رمان قرمزی پیچیده شده و یک عدد بگ حاوی شکلات با طرح ولتناین روی جعبه قرار می گیرد. این انتخاب میز ولنتاین شما را به طرز شگفت انگیزی جذاب و رؤیایی می کند و این شب را برای شما که عاشقانه در کنار همدیگر هستید، تبدیل به شبی خاطره انگیز می نماید.

 

سینی ولنتاین

انتخاب هایی که تزیین میز ولنتاین مان را خلاقانه تر می کند

شاید یکی از جذاب ترین و رمانتیک ترین قسمت هایی که برای تزیین میز ولنتاین لازم است وسواس به خرج دهید تا به طراحی میز ولنتاین شما جلوه ای ویژه بخشد، انتخاب یک نوشیدنی متفاوت همراه با طعمی ویژه می باشد. دتاکس واتر توت فرنگی و لیمو یک نوشیدنی فوق العاده و محبوب نسل جوان است که علاوه بر افزایش سوخت و ساز در بدن افراد، باعث دفع سموم بدن می شود و انرژی بخش نیز است. دتاکس واتر نوشیدنی است با برش هایی از میوه که علاوه بر تأمین سلامتی از زیبایی ویژه ای نیز برخوردار می باشد. انتخاب و سفارش دتاکس واتر با طعم متنوعی مانند توت فرنگی و لیمو میز ولنتاین شما را عاشقانه تر و نقشه سوپرایز شما را خلاقانه تر می کند.

ولنتاین بهانه ای برای آشتی با درون خود

ولنتاین بهانه بسیار خوبی برای برطرف کردن یکی از بزرگترین نیازهای روحی مان یعنی ابراز دوست داشتن و دوست داشته شدن است. گاهی روزهای خاص واسطه می شوند تا ما بر صمیمیت رابطه هایمان بیفزاییم. شاید نشان دادن عشق و حس درونی خود به واسطه انجام کارهایی مانند چیدمان میز ولنتاین، خود تبدیل به موهبتی شود که بتواند دوباره علاوه بر عشق زندگی، شوقی برای شروع دوباره در درون خودمان ایجاد کند.

جالب است بدانید که وجود انواع فینگرفودها علاوه بر زیبا تر شدن میز ولنتاین، فضا را برای نشستن بیشتر در کنار هم و داشتن صحبت هایی صمیمی تر مساعد تر کرده و باعث افزایش اکسیر عشق در درون ما می شود.

نکات مهم برای چیدمان میز ولنتاین

از ظروف و تزییناتی خاص و متفاوت تر از هر جشن دیگری که برگزار کرده اید برای ولنتاین استفاده کنید بگذارید تا هر زمان که دوباره چشمتان به آن ظرف ها افتاد آن شب به یاد ماندنی و رمانتیک را به شما یاد آوری کند.
استفاده از دسر هایی با رنگ قرمز می تواند به جذابیت و رمانتیک بودن تزیین میز ولنتاین شما بیفزاید و وجود عشق را در درونتان شعله ور تر کند.
تدارک یک شب رؤیایی برای ولنتاین پیغامیست به عشق زندگی خود که من تو را بدون هیچ دلیلی و تا ابد دوست میدارم.

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بیست − 4 =